Aller au contenu

Es  |  En  |  Ru  |  Fr  |  It  |  Pt

Armenia

Caucasus Genetics
Tamar Qachashvili
+995 322 432 664
+995 599 560 960
t.qachashvili@caucasusgenetics.ge

Georgia

Caucasus Genetics
Tamar Qachashvili
+995 322 432 664
+995 599 560 960
t.qachashvili@caucasusgenetics.ge

Kazakhastan

OOO « STC »
Alexey Levin
T 8(3852) 63-87-58, 63-93-72
+7-903-073-44-77
lev-alex@mail.ru

Azerbaijan

Caucasus Genetics
Tamar Qachashvili
+995 322 432 664
+995 599 560 960
t.qachashvili@caucasusgenetics.ge

Iran

HOOMAT KIAN SEPEHR TEJARAT
Merad Shekari
+982 155 147 146
m.shekari@behtinkn.com

Mongolia

OOO « STC »
Alexey Levin
T 8(3852) 63-87-58, 63-93-72
M +7-903-073-44-77
lev-alex@mail.ru

Austria

DKSM N. Liska
Nenad Liska
+43 6643 360 117
dkfm.liska@dialog-gruppe.at

Italy

FIBOSA ITALIA
Massimo Quaderviri
+39 059 7101316
+39 345 3644706
W www.fibosa-italia.com
m.quaderviri@fibosa-italia.com

Spain

FIBOSA – Oficinas Centrales
T 972478080
info@fibosa.com
W www.fibosa.com

Iceland

PMT – Plast Midar OG Taeki EHF
Oddur Sigurðsson
+354 567 8888
oddur@pmt.is

Ukraine

GVP Equipment Solutions
Vadym Gorielyi
+380 (50) 910 41 42 | +380 (63) 642 10 26
info@gvp.com.ua

Russie

ООО «AKIR TEKHNOPROD»
Горяйнов Юрий Александрович
M +7 906 584 33 22
akirtekhnoprod@yandex.ru

Russie – Sibérie

OOO « STC »
Alexey Levin
8(3852)63-87-58; 63-93-72
+7-903-073-44-77
lev-alex@mail.ru

Dominican Republic

Acosta Food and Culinary Ingredients
Daniel Acosta
+18 097920292
info@afci.com.do

Mexico

Wrapmex
Eduardo Yáñez
+55 56528960
eyanez@wrapmex.co

Panama

Panamericana Food Company Inc.
Monica Borjas Duncan
+507 3884215
+507 62705179
+507 69822218
panamfoodcompany@gmail.com

Argentina

Biaconsult
Javier Abrate
M +549111533768343 / T +543534523878
javier.abrate@biaconsult.com.ar

Bolívia

FIBOSA Andina Spa.
Alejandro Turrieta
+56 9 9743 9550
aturrieta@fibosa.com

Chile

FIBOSA Andina Spa.
Alejandro Turrieta
+56 9 9743 9550
aturrieta@fibosa.com

Colombia

FINCPACK S.A.S.
Germán Suárez
T +57-6023907175 / M +57-3155756370
german.suarez@fincpack.com

Ecuador

FIBOSA Andina Spa.
Alejandro Turrieta
+56 9 9743 9550
aturrieta@fibosa.com

Paraguay

FIBOSA Andina Spa.
Alejandro Turrieta
+56 9 9743 9550
aturrieta@fibosa.com

Perú

Empaques Insumos y Maquinarias S.A.C
Benjamín Fernández
+511 635 9870
administracion@empaquesymaquinarias.com

Uruguay

FIBOSA Andina Spa.
Alejandro Turrieta
+56 9 9743 9550
aturrieta@fibosa.com

Venezuela

FIBOSA Andina Spa.
Ing. Lenin Alcántara
+58 414 979 88 61
lenin@fibosa.com

Argelia

RH INDUSTRIE
+213 34 17 53 38
rh_industrie@yahoo.fr / contact@rhindustrie.com
www.rhindustrie.com

 

×ATENCIÓ: Cookies no configurades en l'idioma actual. Revisa la teva configuració al plugin, gràcies!