Перейти к содержимому

Es  |  En  |  Ru  |  Fr  |  It  |  Pt

Armenia

Caucasus Genetics
Tamar Qachashvili
+995 322 432 664
+995 599 560 960
t.qachashvili@caucasusgenetics.ge

Georgia

Kazakhstan

OOO «STC»
Alexey Levin
T 8(3852) 63-87-58, 63-93-72
+7-903-073-44-77
lev-alex@mail.ru

Azerbaijan

Iran

HOOMAT KIAN SEPEHR TEJARAT
Merad Shekari
+982 155 147 146
m.shekari@behtinkn.com

Mongolia

OOO «STC»
Alexey Levin
T 8(3852) 63-87-58, 63-93-72
M +7-903-073-44-77
lev-alex@mail.ru

Austria

Italy

FIBOSA ITALIA
Massimo Quaderviri
+39 059 7101316
+39 345 3644706
W www.fibosa-italia.com
m.quaderviri@fibosa-italia.com

Serbia

Miran Kapelj S.P.
Miran Kapelj
+386 64112138
miran.kapelj@siolnet

Bosnia and Herzegovina

Miran Kapelj S.P.
Miran Kapelj
+386 64112138
miran.kapelj@siol.net

Slovenia

Croatia

Miran Kapelj S.P.
Mr. Miran Kapelj
+386 64112138
miran.kapelj@siol.net

Spain

FIBOSA — Oficinas Centrales
T 972478080
miran.kapelj@siol.net
W www.fibosa.com
info@fibosa.com

Iceland

PMT — Plast Midar OG Taeki EHF
Oddur Sigurðsson
+354 567 8888
oddur@pmt.is

Ukraine

GVP Equipment Solutions
Vadym Gorielyi
+380 (50) 910 41 42 | +380 (63) 642 10 26
info@gvp.com.ua

Russia

Dairy Machinery Engineering ООО «DAIRYMACH»
Владимир Александрович Левичев
T +7 (8172) 29-01-59
+7-90-05-05-05-95 (WhatsApp/Viber)
levichev@dairymach.com

Costa Rica

Dominican Republic

Acosta Food and Culinary Ingredients
Daniel Acosta
+18 097920292
info@afci.com.do

Mexico

Wrapmex
Eduardo Yáñez
+55 56528960
eyanez@wrapmex.co

Panama

Panamericana Food Company Inc.
Monica Borjas Duncan
+507 3884215
+507 62705179
+507 69822218
panamfoodcompany@gmail.com

Argentina

Brazil

Ecuador

Ecuapack Cia. Ltda.
María Fernanda Chávez
+593 99 910 9869
mfc@ecuapack.com

Chile

Fibosa Andina Spa.
Sr. Alejandro Turrieta
+56 9 9743 9550
aturrieta@fibosa.com

Peru

Empaques Insumos y Maquinarias S.A.C
Benjamín Fernández
+511 635 9870
administracion@empaquesymaquinarias.com

×ATENCIÓ: Cookies no configurades en l'idioma actual. Revisa la teva configuració al plugin, gràcies!